DUO / TRIO FRIENDS

Protože pro každou společenskou událost, rodinou oslavu nebo svatební hostinu není vhodná “velká” hudební skupina, nabízíme variantu menšího obsazení dvou nebo třech hudebníků, které jsou vhodné na akce především menšího prostorového rozsahu. Tato sestava se osvědčila jak nástrojovou pestrostí, tak i záběrem repertoáru.

Základem je vždy obsazení ženský a mužský zpěv, saxofon a klávesové nástroje, které může být dle Vašeho přání doplněno o další členy – bicí nástroje, perkuse,…

HUDEBNÍ SKUPINA FRIENDS

Hudebni skupina Friends je univerzální hudební skupina, která je nejvhodnější variantou pro větší společenské akce, na kterých si najde svoje místo taneční zábava všech hudebních žánru a věkových generací. Z našeho širokého repertoáru si vyberou svoje oblíbené písně příznivci jak součastné pop – rockové scény, tak i milovnici lidových písní a country.

SAX + DJ

Velmi populární se stala diskotéka se živým hudebním doprovodem, kterou Vám můžeme nabídnout pro Váš klubový večer, maturitní ples nebo firemní večírek. Hudba je vybírána profesionálním DJ, jehož známý hlas možná denně slýcháte na rádiových přijímačích, je doplňována hranými vstupy na saxofon a průvodním slovem, jejichž spojení Vám nepochybně připraví dokonalý zážitek ze zdánlivě obyčejné diskotéky.

PIANO A SAX

Malé těleso dvou hudebníků – saxofon, klarinet, flétna a klavír, případně digitální piano – je založeno především na produkci poslechové hudby z oblasti swingu, dixielandu, jazzových standardů, evergreenů a všeobecně hudby v instrumentálním provedení. Ne všechna společenská setkání či akce si bezpodmínečně žádají hudbu vyloženě taneční či určenou právě k tanci. Proto “piano sax” je další volba, kterou můžete zajistit kulturní program při jakékoli příležitosti, která si žádá vhodný hudební program.Technické zajištění je opět velmi nenáročné a dá se realizovat i v minimálních prostorových podmínkách. Repertoár a vystoupení tohoto malého tělesa je ideální volbou např. jako doplněk rautového večera, vernisáže, výstavy, představení reprezentativních prostor a nebo jako zpestření setkání Vašich přátel či kolegů.