SVATBA

Pro samotnou oslavu a tanec doporučujeme hudební formaci Duo nebo Trio (dle prostorových možností a Vaší představy finančního rozpočtu). Díky pestrosti hudebních nástrojů a množství repertoáru bavíme posluchače hudbou všech žánrů – pop, rock, country a instrumentální hudba. Velkou část našeho repertoáru tvoří také hudba všech “tanečních stylů” – blues, waltz, samba, chacha, polka, valčík,..atd.

Délka hudební produkce v rámci základního rozpočtu je 7 hodin (možnost prodloužení dle domluvy také diskotékou). Součástí hudební produkce je automaticky ozvučení a osvětlení tanečního prostoru, které bezpochyby dokresluje celkovou atmosféru zábavy. Cenový rozpočet je tvořen individuálně dle počtu hudebníků – duo / trio a místa konání svatby.

umíme být originální jako vaše svatba

OBŘADNÍ HUDBA

Jako součást kompletní svatební nabídky zajistíme živou hudbu při svatebním obřadu. Vámi libovolně vybrané skladby z oblasti klasické či populární hudby jsou živě hrány na saxofon a doprovázeny předem připraveným hudebním doprovodem. Jistě využijete ozvučení Vašeho obřadu a oddávajícího, které je často potřeba především při obřadech konaných ve venkovních prostorách. Před samotným obřadem pouštíme vhodný hudební doprovod pro dokreslení atmosféry. Vámi vybrané skladby jsou hrány při Vašem příchodu jako podkres samotného obřadu a následných gratulací svatebčanů.

Tato forma hudebního doprovodu svatebních obřadů se stala velmi oblíbenou a pevně věříme, že vytvoří dokonalou a nezapomenutelnou atmosféru tohoto slavnostního okamžiku.